Директор та бухгалтер КП Черкаської облради «погоріли» на хабарі

22 січня цього року за процесуального керівництва військової прокуратури Черкаського гарнізону Центрального регіону України викрито та затримано директора і бухгалтера одного з комунальних підприємств Черкаської обласної ради під час одержання 10 тисяч гривень неправомірної вигоди. Про це повідомила прес-служба Військової прокуратури.
Зазначається, що затримання відбулось разом із слідчими слідчого управління ГУ НП в Черкаській області за оперативного супроводу працівників Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки НПУ.
Установлено, що директор комунального підприємства, починаючи з серпня 2018 року, будучи службовою особою, яка наділена організаційно-розпорядчими функціями, за пособництва головного бухгалтера цього ж підприємства вимагав у директора одного з ТОВ по 2,5 тисячі гривень в якості щомісячної «винагороди» за підписання договору оренди земельної ділянки строком на 10 років та подальшого безперешкодного здійснення діяльності на ній. На зазначеній ділянці планувалася установка електрозаправних станцій для електромобілів.
22.01.2019 під час одержання неправомірної вигоди у сумі 10 тисяч гривень у якості обумовленої «оплати» за 4 місяці 2019 року обидва комунальники затримані в порядку ст. 208 КПК України. Неправомірну вигоду в затриманих вилучено.
На даний час тривають слідчі дії. Обом затриманим планується повідомлення про підозру вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, відсторонення їх від посади та обрання запобіжного заходу.

  • 24