АМКУ перейнявся підвищенням тарифів на проїзд на Черкащині

АМКУ надав обов'язкові для розгляду рекомендації місцевій владі у зв'язку зі збільшенням вартості проїзду в громадському транспорті в деяких регіонах.

Контроль за діями перевізників відноситься саме до повноважень органів місцевого самоврядування, розповів глава Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету Олексій Хмельницький в Facebook, повідомляє видання Курс.
Тарифи на проїзд почали самовільно підвищувати в Київській, Чернігівській і Черкаській областях. Згідно зі зверненнями жителів, місцями зріст досягає 40%.
В такому випадку органи місцевого самоврядування мають право розірвати договір з перевізником і провести конкурс на визначення нового виконавця послуг.
Київське відділення АМКУ надало рекомендації Київської облдержадміністрації, КМДА, Житомирському, Чернігівському та Черкаському облрад. Місцева влада повинна посилити контроль за діями перевізників при зміні вартості проїзду на міських і приміських автобусних маршрутах.
"Результати очікуємо найближчим часом. У разі невиконання рекомендацій будемо вдаватися до більш жорстких заходів", - зазначив Хмельницький.

  • 40