У ЧЕРКАСАХ З ГЕНПЛАНУ ЗНИКАЮТЬ РІЧКИ

У ЧЕРКАСАХ З ГЕНПЛАНУ ЗНИКАЮТЬ РІЧКИ
З Генерального плану Черкас в Дахнівці зникла річка, натомість з'явилися 16 нових земельних ділянок, які наразі продаються на аукціоні вартістю 350 тисяч гривень за земельну ділянку.
У Дахнівці зібрали 700 підписів під листом щодо незаконних забудов дахнівських земель. «До мене, як до голови природоохоронної організації Еко-Світ звернулися дахнівчани, - розповідає черкаський еколог Людмила Ткаченко. - Відбулась зустріч з місцевими жителями. Люди передали лист з близько 700 підписами. Зібралися ми розібратися в ситуації, яка триває вже шостий рік та пов'язана із зазіханням незаконно забудувати землі на березі дренажного каналу на перетині вулиць Набережної та Братів Савченків.
Розмах корупції приголомшує. З’ясувалося, що з Генерального плану міста в Дахнівці зникла річка, натомість з'явилися 16 нових земельних ділянок, які наразі продаються на аукціоні вартістю 350 тисяч гривень за земельну ділянку.
На моє запитання до головного архітектора міста В. Чернухи, де зникла річка з Генплану, яка в натурі існує, архітектор відповів, що напевне це людська халатність.. Проте за таку людську халатність передбачена кримінальна відповідальність. Зауважу також, що все це відбувається без згоди громади, без проведення жодних громадських слухань, в коридорах та в кулуарах».
Еколог наголосила, що будь-яка забудова прибережної території спричинить глобальне підтоплення мікрорайону, який і так фактично розташований на підземному озері. Жодна експертиза не дозволить будівництво в цій частині міста. Будівництво на прибережних територіях заборонено Земельним та Водним Кодексами, але у влади останнім часом, вочевидь, у пріоритеті інші кодекси…
«Дахнівська громада налаштована рішуче та категорично. Ніхто не дозволить порушувати законодавство України та ризикувати людськими життями», - зазначила голова «Еко-Світу».

 • 233

На Черкащині за оренду гектара земельного паю платять в середньому 3,4 тис. грн

 • 18-12, 23:43

Черкасці просять Президента захистити міський водоканал від олігарха І повернути очисні споруди з балансу ПАТ»Азот» на баланс КП «Черкасиводоканал»

 • 18-12, 23:38

Біг по колу. Депутати Черкаської міськради вкотре наполегливо вимагають скликати сесію

 • 07-12, 20:02

Черкасиводоканал Фірташу не по зубах? Двомісячну ревізію із пристрастю завершено. Порушень нема!

 • 07-12, 18:28

Заступник голови Черкаської ОДА звільнився. І проілюстрував свій пост у ФБ з цього приводу надгробком з написом «Всем чмоки. Увидимся»

 • 07-12, 17:40

Валютна вольниця: українцям обіцяють повну свободу у здійсненні операцій з валютою

 • 06-12, 12:42

НАЗК перевірить все непосильною працею нажите нардепом із Черкащини Геннадієм Бобовим

 • 05-12, 17:31

На Черкащині нарахували 65,2% домогосподарств без дітей, серед них 36,2% – одинаків

 • 05-12, 16:57

На Черкащині містян більше ніж селян

 • 05-12, 16:35

Уряд надав доступ: відтепер кожний може бачити бюджет свого міста або села

 • 05-12, 16:24