Рейдерська атака на Черкасиводоканал. Бондаренко віддає найуспішніше КП Фірташу?

Рейдерська атака на Черкасиводоканал. Бондаренко віддає найуспішніше КП Фірташу?Водоканалівці попередили мера Черкас про страйк.
Колектив КП «Черкасиводоканал» заявляє про спроби рейдерського захоплення їхнього підприємства з боку міського голови Анатолія Бондаренка. Про це працівники Водоканалу розповіли минулої п’ятниці на прес-конференції.
"За розпорядженням міського голови місяць тому проводилась перевірка КП "Черкасиводоканал". Результати нічого не виявили, хоча терміни вже пройшли і тут почалося найдивніше. Коли керівник підприємства Сергій Овчаренко з 1 листопада потрапив до лікарні, виконуючим обов’язки було призначено, професіонала з багаторічним досвідом, директора з економіки Світлану Лісковець. Практично миттєво розпорядженням мера її відсторонили від посади і призначили вихідця з "Азоту", депутата від ВО "Черкащани" Григорія Михайловича Кузьменка… Єдина і остання послуга в місті, яка нині подається практично без збоїв – це водопостачання та водовідведення. Однак, мабуть, когось такий стан речей не влаштовує"– йдеться у колективному зверненні працівників підприємства. –
Водоканалівці вимагають від депутатів міськради і правоохоронців – попередити план рейдерського захоплення підприємства. В іншому випадку колектив вимушений буде оголосити безстрокову акцію протесту.
Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко запевнив, що ситуація на “Черкасиводоканалі” планова, перевірка, мовляв, звичайна формальність і ніхто Овчаренка звільняти не збирається…
Проте того ж дня команда призначеного мером в.о. директора Кузьменка зламала двері в кабінет чинного очільника Черкасиводоканалу Сергія Овчаренка.
Уже не перший рік містом ширяться чутки, що “Черкасиводоканал” та “Черкаситеплокомуненерго” бажають об’єднати і прихватизувати. Саме з цією метою було нібито звільнено з посади директора КП «Теплокоммунєнерго» Миколу Кушніра, а зараз іде «атака» на Овчаренка. Інтерес до Водоканалу мають власники Черкаського «Азоту», який напряму залежить від роботи КП. І нібито мер Черкас неодноразово літав у Відень для перемовин з Фірташем саме з цього питання…
Останні подіі ці чутки опосередковано підтверджують.

 • 19

Біг по колу. Депутати Черкаської міськради вкотре наполегливо вимагають скликати сесію

 • 07-12, 20:02

Черкасиводоканал Фірташу не по зубах? Двомісячну ревізію із пристрастю завершено. Порушень нема!

 • 07-12, 18:28

Заступник голови Черкаської ОДА звільнився. І проілюстрував свій пост у ФБ з цього приводу надгробком з написом «Всем чмоки. Увидимся»

 • 07-12, 17:40

Валютна вольниця: українцям обіцяють повну свободу у здійсненні операцій з валютою

 • 06-12, 12:42

НАЗК перевірить все непосильною працею нажите нардепом із Черкащини Геннадієм Бобовим

 • 05-12, 17:31

На Черкащині нарахували 65,2% домогосподарств без дітей, серед них 36,2% – одинаків

 • 05-12, 16:57

На Черкащині містян більше ніж селян

 • 05-12, 16:35

Уряд надав доступ: відтепер кожний може бачити бюджет свого міста або села

 • 05-12, 16:24

Нарешті об’єднали Канев з Яблуневим

 • 04-12, 11:37

Отримувачів субсидій на Черкащині скоротили удвічі

 • 04-12, 11:34