Для себе любих: оприлюднено вражаючі суми, які витрачаються на утримання органів влади

На Єдиному веб-порталі використання публічних коштів є інформація про відповідні трансакції - нарахування зарплат держслужбовцям. Суми здатні підірвати мозок пересічному українцю.
Генпрокуратура України щомісяця перераховує понад 40 мільйонів гривень на зарплати працівникам. Зокрема, у червні двома траншами було перераховано працівникам майже 42,45 мільйона гривень зарплати. У травні ж - 40,10 мільйона гривень, повідомляє Експрес-онлайн.
Тим часом Державне управління справами (ДУС) у червні виплатило працівникам 10,42 мільйона гривень, а у травні - 10,99 мільйона. Управління справами Верховної Ради України перерахувало на картки нардепів у червні майже 6 мільйонів гривень і ще 1,81 мільйона - помічникам-консультантам народних депутатів. У травні ж - 5,44 мільйона гривень зарплати нардепам і 1,68 мільйона - помічникам-консультантам.
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України нарахував у червні працівникам зарплати на суму 6,72 мільйона гривень, а у травні - 4,5 мільйона. А от у МВС України в червні виплатили працівникам 10,35 мільйона гривень зарплати та ще 2,19 мільйона гривень у вигляді матеріальної допомоги та відпускних. У травні ж - 11,43 мільйона гривень зарплати й 1,71 мільйона гривень відпускних та матеріальної допомоги.

  • 102